„Versmės“ gimnazijoje šilališkių tritaškių fiesta

„Versmės“ gimnazijoje šilališkių tritaškių fiesta 55

Pirmosiose rungtynėse kuriose susitiko vietos mokyklos mokinių audringai palaikomi versmiškiai susitiko prieš varžovus iš Šilalės.
Pirmajame kėlinyje Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazijos krepšininkai savo varžovus tiesiog užliejo tolimais metimais, kai vien per pirmąjį kėlinį pataikė aštuonis tritaškius. Toksai stulbinantis pataikymas jiems leido į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant esant rezultatui 51 -33.
Antroje rungtynių dalyje „Vermės“ gimnazijos krepšininkai atkakliai kibo į savo varžovus. Ttrečiajame kėlinyje pataikytas M.Šivickio tolimas metimas vos nepakėlė gimnazijos stogo po sirgalių emocijų, tačiau to neužteko pakilimui į lemiamą šturmą. Šilališkiai švenčia pergalę rezultatu 76 – 64.

Tauragės „Versmės“ gimnazija – Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija  64 : 76 (13:35; 20:16; 14:11; 17:14)
Tauragės „Versmės“ gimnazija: A.Jonikas 28, D.Cenmelianskas 11;
Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija: A.Venckaitis 20 (6 tritaškiai), V.Vėliušis 14, P.Kareiva 11;

Šilališkiams susitikus su Jurbarko gimnazijos atstovais vaizdas nesikeitė. Pastarieji, nors ir  be savo trenerio M.Čepausko, atkartojo tai, ką geriausiai moka jų treneris, liejo tolimus taiklius metimus vieną po kito ir iš viso šiose varžybose pataikė net 15 tokių metimų. Tai leido jiems pirmauti visose rungtynėse bei įsirašyti antrąją pergalę turnyre rezultatu 77 – 70.

Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija – Jurbarko A.G.G. gimnazija  77 : 70 (28:22; 13:15; 19:12; 17:21)
Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija:
A.Venckaitis 21 (5 tritaškiai), V.Vėliušis 20 (5 tritaškiai), R.Briedis 20 (4 tritaškiai);
Jurbarko A.G.G. gimnazija:
A.Globys ir K.Kaupliauskas po 15, E.Pranskaitis 10;

Paskutinėse dienos rungtynėse kur susitiko Tauragės „Versmės“ ir Jurbarko A.G.G. gimnazijos geriau pradėjo pastaroji ekipa. Pirmajame kėlinio pradžioje spurtavusi 10 – 0, tokį pranašumą išlaikė iki ilgosios pertraukos, į kurią tolimu taikliu metimu pasiuntė „Vermės“ gimnazijos lyderis A.Jonikas.
Trečiajame kėlinyje jurbarkiškiams buvo pavykę atitolti 16 taškų persvara, tačiau taiklūs K.Jankevičiaus tolimi metimai ketvirtajame kėlinyje leido sumažinti tauragiškiams atsilikimą iki 7 taškų. Tokia persvara laikėsi iki kėlinio pabaigos, o Jurbarko A.G.G. gimnazija įsirašo pirmąją pergalę turnyre palikdama „versmiškius“ kol kas be pergalių.

Tauragės „Versmės“ gimnazija - Jurbarko A.G.G. gimnazija   53 : 61 (10:22; 12:11; 13:13; 18:15)