Tauragės regiono 9-12 klasių krepšinio turnyro finale: šilališkių triumfas

Tauragės regiono 9-12 klasių krepšinio turnyro finale: šilališkių triumfas 70

Pirmasis kėlinys prasidėjo jurbarkiškių spurtu 7 – 0, o šilališkiai pirmuosius savo taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei tris minutes. Jurbarko gimnazijos mokiniams greitai susikrautos persvaros ilgai išlaikyti nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16 – 15 jurbarkiškių naudai.

Antrajame kėlinyje kova prasidėjo kiekviename aikštės centimetre ir rungtynės buvo stabdomos dėl mikro sumušimų. Kėlinio pabaigoje keturis taškus be atsako pelnę jurbarkiškiai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 37 – 34.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos toliau tęsė įspūdingą finalą. Abi komandos keitėsi taikliomis atakomis, o kėlinį vainikavo taiklus šilališkio V.Viliušio tolimas metimas sugrąžinęs minimalią persvarą jo komandai prieš lemiamą ketvirtį.

Lemiamame ketvirtyje šilališkiai savo varžovus surakino gynyboje ir pirmuosius taškus leido pelnyti sužaidus keturioms minutėms. Įpusėjus kėliniu po taiklių A.Venckaičio baudų metimų šeimininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą, kurio neišbarstė iki rungtynių pabaigos. Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija tampa Tauragės regiono 9-12 klasių krepšinio turnyro nugalėtojais, įveikdami Jurbarko A.G.Giedriaus gimnazijos atstovus rezultatu 58 – 57.

Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija – Jurbarko A.G.Giedriaus gimnazija  68 : 57 (15:16; 18:21; 20:15; 15:5)