Tauragės derbyje triumfavo žalgiriečiai

Tauragės derbyje triumfavo žalgiriečiai 77

Tauragės miesto derbyje užtikrintą pergalę pasiekė svečiose žaidę „Žalgirių“ gimnazijos krepšininkai.

Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Gausiai palaikomi „Versmės“ gimnazijos krepšininkai žaisdami namuose pradėjo rungtynes susikaupę ir vedini savo komandos lyderio A. Joniko sugebėjo pirmąjį kėlinį laimėti minimaliu rezultatu (20 – 19).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. „Žalgirių“ gimnazijos atstovai pradėjo jaustis kaip namuose, taip perimdami rungtynių kontrolę į savo rankas. Pastarieji žaisdami komandinį krepšinį puikiai dalinosi kamuoliu ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 11 taškų skirtumu.
Antroje rungtynių pusėje svečiai savo varžovams uždarė visus kelius link sąvojo krepšio, o patys toliau skraidino tolimus metimus į jų krepšį. Rungtynės baigėsi užtikrinta „Žalgriių“ gimnazijos atstovų pergale rezultatu 77 – 49.

Tauragės „Versmės“ gimnazija: A. Jonikas 22, L. Beitas 8;
Tauragės „Žalgirių“ gimnazija: D. Jonikas 26, K. Mikalauskas 13,  A. Kareiva 12, P. Šimašius 10;

Nuotraukų albumas: https://www.facebook.com/SKLyga/posts/pfbid0217NDMvMvRz1pTCDc7zfM43FeyCEEfhrkbeiTeXdwtcYjRXdSmzZH6n8UnJpDE6cwl


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti