Tauragėje: Pajūrio per kėlinį panaikintas 20 taškų deficitas ir dar dvi pergalės sąskaitoje 63

Pirmosiose dienos rungtynėse susitiko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos ir Pagėgių Meno ir Sporto mokyklos auklėtiniai. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse, kuruos vyko Pagėgiuose, pranašesni buvo pagėgiškiai, todėl „Šaltinio“ auklėtiniams buvo būtina pasiekti revanšą žaidžiant namuose.
Pirmus du kėlinius komandos sužaidė identiškai ir vietinės mokyklos mokiniai laimėjo kėlinius rezultatu 15 – 12. Tai leido po dviejų kėlinių turėti šešių taškų pranašumą prieš savo oponentus.
Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, bet nei pagėgiškiai sumažinti, nei „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai padidinti pranašumo nesugebėjo iki taiklaus K.Pacevičiaus metimo su trečiojo kėlinio sirena.
Lemiamame ketvirtyje S.Kasperavičiaus treniruojami „Šaltinio“ progimnazijos auklėtiniai padidino persvarą iki dviženklės, kurią ir išlaikė iki  rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 59 – 48.

„Šaltinio“ progimnazija  -  Pagėgių Meno ir Sporto mokykla   59 : 48 (15:12; 15:12; 17:15; 12:9)

Antrose rungtynėse „A“ pogrupyje be pralaimėjimų žengiantys pajūriškiai susitiko prieš, šį sezoną jau kartą nugalėtus, pagėgiškius. Čia nuo pat pradžių iniciatyvą perėmę Pajūrio S.Biržiškio gimnazijos atstovai jau į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami dvigubu skirtumu (29 – 14).
Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir pajūriškiai didino persvarą fiksuodami triuškinamą galutinį rezultatą 62 – 30.

Pagėgių Meno ir Sporto mokykla – Pajūrio S.Biržiškio gimnazija  30 : 62 (6:18; 8:11; 6:21; 10:12)

Paskutinėse dienos rungtynėse susitiko šeimininkai prieš svečius iš Pajūrio.
Rungtynes daug sėkmingiau pradėję „Šaltinio“ progimnazijos auklėtiniai, dėka taiklių tolimų metimų, pirmąjį kėlinį baigė turėdami 9 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje į Golden State “Wariors” virtę tauragiškiai smeigė vieną tolimą metimą po kito, taip didindami savo pranašumą iki 20 taškų.
Po ilgosios pertraukos sugrįžę Pajūrio ekipos krepšininkai per vieną kėlinį panaikino 20 taškų deficitą, o pastrigęs tauragiškių taikiklis neleido jiems ir kovoti dėl pergalės. Ketvirtajame kėlinyje po truputį apsukas didinę pajūriškiai šventė pergalę rezultatu 66 – 61.

Pajūrio S.Biržiškio gimnazija  - „Šaltinio“ progimnazija  66 : 61 (14:23; 11:22; 25:5; 17:11)