"Stengiuosi apie savo žaidimą negalvoti": G.Kybartas apie savo pasirodyą.

"Stengiuosi apie savo žaidimą negalvoti": G.Kybartas apie savo pasirodyą. 37

Ketvirtfinalio etape „Roados“ ekipos laukė skaudviliškių išbandymas. Šiame susitikime G.Kybartas buvo tiesiog nesustabdomas bei fiksavo įspūdingus statistinius rodiklius: 28 taškai, 13 atkovotų kamuolių bei 39 naudingumo balai. Toksai pasirodymas garantavo pergalę jo atstovaujamai ekipai rezultatu 90 – 73. O pusfinalyje jų laukia labai rimtas išbandymas, šiame sezone pralaimėjimo dar nepatyrusi „Rimkaus ūkio“ ekipa.

Interviu su vienu naudingiausiu lygos žaidėju.

- „Atgimimo“ taurės ketvirtfinalyje užfiksavote sužaidėte įspūdingas rungtynes, kaip pats vertintumėte tokį savo pasirodymą?

- Negalvoju apie savo pasirodymą. Žinau, kad žaidžiu toli gražu ne taip, kaip norėčiau ir tai mane liūdina, todėl stengiuosi apie savo žaidimą negalvoti.

- Nors nesi vyriausias komandos žaidėjas, bet ko gero esi sukaupęs daugiausiai patirties žaisdamas aukštesniame lygyje, kaip sekasi savo patirtį perduoti jaunesniems ekipos draugams?

- Žaisdamas nenoriu treniruoti, nes nepalaikau žaidžiančių trenerių. Tačiau kartais apėmus emocijoms pasakau vieną kitą pastabą, bet neatrodo, kad vaikinai tai ima į galvą. Ir aš tai suprantu, čia yra miesto lyga, vaikinai ateina pasilinksminti, pasižaisti, o ne kažko naujo išmokti. O ir nemanau, kad aš jiems kažkoks autoritetas...

- Karjera NKL pirmenybėse dėl traumų baigei fiksuodamas kone geriausius rezultatus karjeroje (10.1 taško, 4.9 atkovoto kamuolio). Ar nekilo mintis vėl bandyti praversti aukštesnės lygos duris?

- Prireikė daug laiko kol suvokiau, kad nebegaliu žaisti aukštame lygyje. Buvo skaudu supratus, kad nebegaliu aikštelėje atlikti tokių judesių, kokius atlikdavau anksčiau. Be to, žinau, kokie krūviai ir kontaktas aukštesniame lygyje, todėl saugočiau save, o kokia prasmė kažką daryti, jei negali atiduoti viso savęs? Dabar jau susitaikiau su šiuo faktu ir stengiuosi save realizuoti kitur.

- Ko tikitės „Atgimimo“ taurės pusfinalio etape, kur jūsų laukia grėsmingas varžovas?

- Pusfinalyje tikiuosi laimėti.


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti