Spalio mėnesio naudingiausias žaidėjas: smagiausia, kad komanda žygiuoja be pralaimėjimų.

Spalio mėnesio naudingiausias žaidėjas: smagiausia, kad komanda žygiuoja be pralaimėjimų. 24

ŽŪK "Lumpėnų Rambynas" į SKL pirmenybes grįžo su trenksmu, ir sezono starte pasiekė tris pergales iš tiek pat galimų. Lumpėniškiai šventė, ganėtinai lengvas pergales, prieš "Senvagė" ir "Roada" ekipas, o trečiajame ture išgyveno tikrą trilerį, kuriame triumfavo minimaliu rezultatu prieš žygaitiškius. Tokio sėkmingo starto turbūt ir nebūtų, jei ne ryškiausia šios komandos figūra - L.Stonkus. Pastarasis per pirmuosius tris susitikimus fiksavo tiesiog stulbinančius rezultatus: rinko po 26 taškus, atkovojo po 6.3 kamuolio, atliko po 4.7 rezultatyvaus perdavimo ir išprovokavo po 6.3 varžovų pražangų. Nuo tritaškio linijos atakavo įspūdingu 90% taiklumu, pataikydamas devynis mestus metimus iš dešimties. Visa tai leido jam fiksuoti vidutiniškai net po 35.3 naudingumo balo.

Pristatome jums trumpą interviu su naudingiausiu spalio mėnesio SKL žaidėju, kuriame jis kalba apie komandos tikslus, žaidimą aukštesniame lygyje bei kitus dalykus.

- Spalio mėnesį per sužaistus tris susitikimus fiksavote įspūdingus asmeninius pasirodymus, kaip pats vertintumėte tokius savo pasirodymus?

- Kol kas pasirodymus vertinčiau teigiamai. Žinoma, smagiausia, kad komanda žygiuoja be pralaimėjimų, bet kiekvienas slapta džiaugiamės ir savais pasiekimais. Komanda pasitiki, duoda pasireikšti ir kol kas tiek man, tiek mums visiems kaip kolektyvui, tai padeda. Tikiuosi, kad ir toliau liksime pergalių kelyje.

- Praeitais metais prieš karantinui nutraukiant sezoną spėjote sužaisti vienerias varžybas už kitą komandą, kokie motyvai lėmė, kad šiemet pasirinkote atstovauti į lygą sugrįžtančiai ŽŪK "Lumpėnų Rambynas" komandai?

- Su "Fortūnos" komanda mane siejo komandos vadovas. Atstovavau Tauragės komandai Klaipėdos miesto lygoje, tai nutariau išlikti lojalus ir padėti SKL pirmenybėse. Šį sezoną "Fortūna" komandos nebeliko, todėl su dabartiniu komandos treneriu M.Šikšniumi nusprendėme suburti savo komandą, surinkti jau pažįstamus veidus ir žaisti po ŽŪK "Lumpėnų Rambynas" vėliava.

- Pats praeitus metus pabaigėte atstovaudamas savo gimtajam miestui NKL pirmenybėse. Ar šiemet nebuvo minčių rungtyniauti aukštesniame lygyje?

- Žinoma, buvo minčių žaisti NKL ar RKL lygose, tačiau pasvėrus visus pliusus ir minusus, nusprendžiau, kad jau užteks ir miesto lygos. Nebeliko pakankamai noro skirti 5 - 6 dienas per savaitę krepšiniui, važinėjant po visą Lietuvą. Nuolatinės treniruotės, rėžimo ir tvarkaraščio laikymasis. Miesto lygose viskas paprasčiau, galima kartais neklausyti trenerio, derinti varžybas pagal komandos interesus, atsiradus reikalui dalyvauti kitoje veikloje, ir niekas nieko nepasakys. Plius, kas gali būti geriau nei žaidimas su sava kompanija?

- Kokius tikslus šiais metais keliate tiek sau, tiek savo atstovaujamai komandai?

- Kalbant apie sezono tikslus - šiemet jie tik aukščiausi. Stengsimės ir toliau eiti pergalingai pirmyn. Aš, asmeniškai,  bandysiu daryti viską, ko reikės, kad pasiekti pergales. Galbūt net ir pasuoti pradėsiu... O jei rimtai, tai tikslai tik aukščiausi. Tikrai galime pakovoti dėl pirmos vietos šiemet.


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti