Sekmadienį prasideda intriguojantys "Atgimimo" taurės ketvirtfinaliai

Sekmadienį prasideda intriguojantys "Atgimimo" taurės ketvirtfinaliai 35

Gruodžio 12d. laukia keturios dvikovos kuriose jėgas tarpusavyje išbandys „Rimkaus ūkis“ prieš „Senvagę“. „Roada“ prieš „Skaudvilės kraštą“, „Compotexa“ prieš kariškius, bei prieš tai minėta Žygaičių ir Lumpėnų pora.

Lumpėniškiai su žygaitiškiais tarpusavyje jėgas išbandė trečiajame SKL ture, kuomet po tikro trilerio pergalę vieno taško skirtumu įsirašė iš Lumpėnų kilę krepšininkai.
Nuo to laiko Žygaičiai UAB „Aliumina“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą prieš „Roada“  bei šventė pergalę 13 taškų skirtumu prieš „Stubrių“ komandą. ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ šventė dvi triuškinamas pergales: 87 ir 55 taškų skirtumu.

„Atgimimo“ taurėje abiem ekipoms tai bus pirmosios rungtynės. O kuri komanda švęs pergalę, pamatysime sekmadienį.

ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ žaidėjo M.Šikšniaus kometaras prieš laukiančią dvikovą: „Su žygaičiais yra tekę susidurti tarpusavio kovose keletą metų atgal, tuo metu didelių sunkumų ar intrigos nebūdavo, pergales pasiekdavome lengvai ir užtikrintai, bet per pastaruosius keletą metų matome visai kitą Žygaičių komandos veidą, išlaikytas komandos branduolys. Matome patobulėjusius jaunuosius krepšininkus , atsirado branda ir kokybė. Žygaičiai demonstruoja gerą komandinę energija tiek aikštėje tiek už jos ribų. Tai parodė ir paskutinės tarpusavio rungtynes SKL grupių etape. Mes kontroliavome visas rungtynes, bet Žygaičiai nepasidavė ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.
      Išskirčiau brolius Juškas ir Vilių Klumbį. Didžiausias indėlis į komandos rezultatus kiekvienose rungtynėse. Privalėsime atidžiai stebėti Juškos tritaškius, bei Klumbio prasiveržimus. Kaip ir minėjau komanda turi gerą atmosferą aikštėje , ir kiekvienas turi savo vietą joje, todėl dėmesį skirsime kiekvienam iš jų.
      Mes kažkiek panašūs kaip ir Žygaičiai. Aikštėje turime lengvumo, gerą atmosferą aikštėje ir už jos ribų, žinoma priklauso viskas nuo to kiek žaidėjų turėsime , tose rungtynėse. Visi žinome L.Stonkaus ir L.Petkevičiaus sugebėjimus su kamuoliu. Turime puikių snaiperių kaip E.Kurlinkus ir D. Viršilas. Po krepšiu nesame dominuojanti komandą ,bet R. Bačiulis puikiai tvarkosi. Kiekvienoje pozicijoje turime stiprių žaidėjų tai padeda mums gerai gintis, atrasti laisvų plotų, išsimesti patogius metimus, labai džiaugiuosi kad pavyko išlaikyti tą seną branduolį ir pasistiprinti puikiais žaidėjais.
      Varžovus gerbiame, bet jų nebijome, tik faktas tas kad Taurės rungtynėse nėra kur trauktis ir pasiteisinimų nėra. Visi turime suprasti ,kad pralaimėję dabar , prie Kalėdų stalo sėsime ankščiau laiko. Todėl turime būti susikaupę 100 procentų kiekvienoje situacijoje. Laukia smagios rungtynės.

Žygaičiai UAB „Aliumina“ ekipos lyderio V.Klumbio mintys apie rungtynes: „Šiek tiek su burtais nepasisekė (Roko ranka nesėkminga), bet nenuleidžiame rankų ir tikime sėkme aikštelėje. Keliais ir nagais, bandysime pakovoti dėl vietos tarp 4 stipriausių taurės komandų. Nors būsimiems varžovams paskutiniame susitikime pralaimėjome tik 1 tašku , manau tai visiškai neatspindi Lumpėnų ar mūsų komandos pajėgumo. Kadangi varžovams trūko pagrindinių žaidėjų bei žaidė su maža rotacija. Manau nesuklysčiau pasakydamas , jog šių metų Lumpėnų komanda yra viena iš stipriausių komandų ne tik šiame sezone , bet ir viso SKL istorijoje.


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti