Pergalingas "Viesulo" debiutas

Pergalingas "Viesulo" debiutas 16

Lygos debiutantai pirmosiose savo rungtynėse gavo kariškių išbandymą.

Pirmojo kėlinio pradžioje užvirė bekompromisė kova, kuri tęsėsi vos penkias minutes. Tuomet "Viesulas" pradėjo didinti savo pranašumą ir likus žaisti 2 minutes pirmajame kėlinyje, po V.Šimaičio tolimo metimo, komandas pirmą kartą skyrė dviženklis pranašumas (23 - 11), kuris išsilaikė iki kėlinio pabaigos.

Antrojo kėlinio viduryje, po taiklaus P.Adomaičio tolimo metimo, kariškiams buvo pavykę priartėti iki vienženklio skirtumo (29-20), tačiau trys tolimi lygos debiutantų metimai leido į ilgąją petrauką išeiti turint 16 taškų pranašumą (40-24).

Antrojoje rungtynių dalyje kariškiai rimtesnio pasipriešinimo nebesugebėjo mesti. "Viesulas" vis didino savo pranašumą, o trečiojo kėlinio pabaigoje fiksavo ir rekordinį - 25 taškų skirtumą.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "Viesulas" šventė pergalę prieš "Karį" rezultatu 79 - 57.