Paskutinių sekundžių drama ir ketvirtųjų kėlinių sėkmės

Paskutinių sekundžių drama ir ketvirtųjų kėlinių sėkmės 83

Trejos intriguojančios rungtynės kur paskutinių sekundžių dramoje pasiekta jurbarkiškių pergalė prieš skaudviliškius. Ketvirtojo kėlinio sėkmė bei dar viena Jurbarko Antano G. Giedraičio gimnazijos pergalė pasiekta ketvirtajame kėlinyje prieš „Versmės“ gimnazijos atstovus ir dramatišką žalgiriečių pergalė palikusi skaudviliškius be pergalės šiame sezone.
Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Pirmose dienos rungtynėse skaudviliškiai rimtai kibo į „Žalgirių“ gimnazijos krepšininkus. Per du kėlinius S. Buivydas ir R. Vaičekauskas pelnė visus Skaudvilės gimnazijos taškus, o jų tempiama komanda turėjo 7 taškų deficitą.
Trečią kėlinį skaudviliškiams pavyko dar labiau priartėti prie savo varžovų, tačiau ketvirtajame kėlinyje prabilo toliašaudė „Žalgirių“ gimnazijos artilerija. Pastarieji per ketvirtąjį kėlinį pataikė 4 tolimus metimus bei šventė nelengvą pergalę rezultatu 53 – 41.
Skaudvilės gimnazija: S. Buivydas 19, R. Vaičekauskas 14, A. Mockus 8;
„Žalgirių“ gimnazija: A. Kareiva ir O. Žylius po 14, K. Mikalauskas 7, P. Šimašius 6;

Antrose rungtynėse, kuriose susitiko Jurbarko ir Skaudvilės gimnazijos drama nusitęsė į paskutines sekundes.
Visus keturis kėlinius vykusi įnirtinga kova buvo pastatyta ant paskutinio skaudviliškių metimo, kuomet iš toli atakavusio S. Buivydo netaiklų metimo atkovojęs R. Vaičekauskas taip at buvo netikslus aidint ketvirtojo kėlinio sirenai. Tai lėmė dramatišką jurbarkiškių pergalę rezultatu 57 – 56.
Jurbarko Antano G. Giedraičio gimnazija: A. Karčiauskas ir A. Saulėnas po 16, P. Kelmickas 7;
Skaudvilės gimnazija: S. Buivydas 20, R. Vaičekauskas 17, R. Gužauskas 12;

Paskutinėse rungtynėse tarp jurbarkiškių ir tauragiškių lemiamu tapo ketvirtasis kėlinys. Į jį tauragiškiai žengė turėdami 3 taškų pranašumą, tačiau jame komandiškai žaidę jurbarkiškiai sugebėjo perimti iniciatyvą. Ketvirtąjį kėlinį Jurbarko Antano G. Giedraičio gimnazijos atstovai laimėjo net 11 taškų skirtumų, tai lėmė pastarųjų pergalę rezultatu 57 – 50.
Jurbarko Antano G. Giedraičio gimnazija: A. Karčiauskas 16, G. Kavaliauskas 12, A. Saulėnas 11;
„Versmės“ gimnazija: R. Petrikauskas 14, L. Beitas ir A. Jonikas po 11;