Pagėgiuose komandos pasidalino po pergalę

Pagėgiuose komandos pasidalino po pergalę 58

Pirmosios rungtynės pagal rezultatyvumą priminė labiau rankinio nei krepšinio susitikimą. Čia Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai savo varžovus tiesiog supainiojo gynyboje, leisdami per visas rungtynes įmesti vos 12 taškų, o antrajame kėlinyje savo krepšį išvis išlaikyti „sausą“. Tiesa atsakyti galingu puolimu į tai nepavyko, ir patys tauragiškiai įmetė tik 27 taškus.

Pagėgių Meno ir Sporto mokykla  -  Tauragės KM  12 : 27 (4:10; 0:5; 5:8; 3:4)
Pagėgių Meno ir Sporto mokykla : M.Lacis 7;
Tauragės KM : A.Mačiūnas 8, N.Viliušis 7;

Antrose rungtynėse iš eilės, šeimininkai žaidė prieš svečius iš Tauragės. Šį kart prieš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos auklėtinius. Čia tris kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką ir į ketvirtąjį ketvirtį komandos išėjo šviestlentėje rodant skaičius 27 – 26, tauragiškių naudai. Paskutinis kėlinys tapo lemtingu. Čia pagėgiškiai smeigė net keturis taiklius tolimus metimus, kurie ir nusprendė rungtynių baigtį. Rungtynės baigėsi Pagėgių Meno ir Sporto mokyklos naudai rezultatu 45 – 33.

Pagėgių Meno ir Sporto mokykla  -  Tauragės „Šaltinio“ progimnazija  45 : 33 (8:10; 12:9; 6:8; 19:6)
Pagėgių Meno ir Sporto mokykla:
M.Kuškys 17, M.Lacis 16;
Tauragės „Šaltinio“ progimnazija: A.Kisielius ir A.Nausėda po 9, M.Zakarauskas 7;

Paskutinėse dienos rungtynėse vyko Tauragės miesto derbis. Čia jėgas išbandė Tauragės KM ir „Šaltinio“ mokyklos auklėtiniai. Šiose rungtynėse ir vėl taškus sunkiai rinkti sekėsi Tauragės KM atstovams. Per pirmus du kėlinius įmetę vos aštuonis taškus, o ketvirtajame išvis likę be taškų per šias rungtynes pelnė vos 19 taškų. Tuo tarpu “Šaltinio” atstovai gavę pamoką prieš tai vykusiose rungtynėse su puolimu tvarkėsi geriau. Pataikė šešis tolimus metimus ir pelnę 45 taškus įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Tauragės KM - Tauragės „Šaltinio“ progimnazija  19 : 45 (2:13; 6:9; 11:11; 0:12)
Tauragės KM: M.Kelpša 6, N.Viliušis 5;
Tauragės „Šaltinio“ progimnazija: A.Nausėda 12, D.Lingys 11, M.Zakarauskas 8;