Skaudvilėje itin svarbi šeimininkų pergalė prieš “Versmės” gimnaziją

Skaudvilėje itin svarbi šeimininkų pergalė prieš “Versmės” gimnaziją 65

Pirmosiose rungtynėse kuriose susitiko Skaudvilės ir „Versmės“ gimnazijų krepšininkai, užvirė kova dėl paskutinio kelialapio į šių metų pusfinalį.
Čia rungtynes geriau pradėję šeimininkai jau pirmoje rungtynių dalyje susikrovė užtikrintą pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 31 – 13. Antroje rungtynių dalyje vaizdas nesikeitė ir skaudviliškiai antrą kartą šiame sezone įveikia svečius iš „Versmės“ gimnazijos. Šį kartą tai padaro rezultatu 70 – 48.
Skaudvilės gimnazija – „Versmės“ gimnazija   70 : 48 (16:6; 15:7; 19:10; 20:25)
Skaudvilės gimnazija: R.Vaičekauskas 30, S.Buivydas 14, N.Venckus 11;
„Versmės“ gimnazija: L.Meilius 20, O.Jonkarys 5;

Antrose rungtynėse „versmiškiai“ išretinti traumų nebesugebėjo rimčiau pasipriešinti šio sezono lyderiams – Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazijos krepšininkams. Nuo pat pirmųjų minučių dominavę šilališkiai pervažiuoja savo varžovus nepadoriu rezultatu – 80 : 34.
Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija – Versmės gimnazija  80 : 34 (21:8; 21:8; 14:8; 24:10)
Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija: R.Briedis 19, A.Venckaitis 18, P.Kareiva 13;
Versmės gimnazija: L.Meilius 8, T.Petrikauskas 7;

Paskutinėse dienos rungtynėse skaudviliškiai bandė mesti iššūkį svečiams iš Šilalės. Tai jiems daryti sekėsi pirmosiomis minutėmis kuomet pirmavo rezultatu 8 – 2. Tuomet šilališkiai spurtavo 13 – 0, taip perimdami rungtynių kontrolę į savo rankas. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo šilališkiams turint dviženklį pranašumą, o antroje pusėje šilališkiai nemažino apsukų bei įsirašė dar vieną užtikrintą pergalę šiame sezone rezultatu 76 – 49.
Skaudvilės gimnazija - Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija 49 : 76 (8:15; 12:20; 15:29; 14:12)