Namų sienas apgynę versmiškiai reguliariame sezone finišuoja antroje vietoje

Namų sienas apgynę versmiškiai reguliariame sezone finišuoja antroje vietoje 84

Reguliaraus sezone finiše „Versmės“ gimnazijos krepšininkai apgina savo namų sienas. Pastarieji šiandien vykusiose rungtynėse įveikė „Žalgirių“ gimnazijos atstovus bei prasibrauna į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Žalgiriečiai reguliariame sezone užima trečiąją vietą, nustumdami Jurbarko A. Giedraičio – Giedriaus gimnazijos mokinius į ketvirtąją vietą. Tai reiškia, kad pastarieji dėl patekimo į pusfinalį turės išbandyti jėgas prieš Skaudvilės gimnazijos atstovus.
Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Lemiamų rungtynių pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Pastarieji pirmajame kėlinyje pataikė keturis taiklius tolimus metimus, taip įgydami 8 taškų skirtumą (23:15).
Antrajame kėlinyje svečiams pavyko stabilizuoti padėtį, tačiau priartėti prie savo varžovų nepavyko. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 37 – 28, „Versmės“ gimnazijos krepšininkų naudai.
Trečiajame kėlinyje, T. Petrikauskas ir kompanija prideda dar penkis tritaškius metimus ir skirtumas jau tapo triuškinamas (62:44).
Paskutiniame ketvirtyje žalgiriečiams atkurti didesnės intrigos nepavyko ir „Versmės“ gimnazijos krepšininkai švenčia kol kas svarbiausią sezono pergalę rezultatu 74 – 58.

Tauragės „Versmės“ gimnazija – Tauragės „Žalgirių“ gimnazija   74 : 58 (23 : 15; 14 : 13; 25 : 16; 12 : 14)
Tauragės „Versmės“ gimnazija: T. Petrikauskas 18, R. Petrikauskas 15, A. Jonikas 12,  L. Beitas 11;