Modulio sporto salėje: žygaitiškių pergalė užtikrinusi „B“ pogrupio reguliaraus sezono nugalėtojų vardą 67

Pirmosios rungtynės, kuriose susitiko Tauragės SC ir Žygaičių gimnazijos atstovai, prasidėjo taikliais tritaškiais. Pirmajame ketvirtyje nei viena komanda nesugebėjo įgyti didesnio pranašumą ir į antrąjį kėlinį tauragiškiai išėjo turėdami minimalią persvarą.
Antrajame kėlinyje Žygaičių gimnazijos treneris į aikštę išleido savo ekipos lyderį L.Beitą ir aukščiausią lygos žaidėją P.Beitą. Šis duetas ir nulėmė, kad žygaitiškiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 12 taškų pranašumą.
Ketvirtajame kėlinyje Tauragės SC krepšininkams buvo pavykę priartėti iki penkių taškų, tačiau L.Beito reidai po krepšiu padėjo žygaitiškiams iškovoti pergalę rezultatu 53 – 45.

Tauragės SC – Žygaičių gimnazija  45 : 53 (17:16; 2:13; 8:8; 19:16)

Antrose rungtynėse Tauragiškiai atliko formalumus prieš Gaurės mokyklos krepšininkus. Antrajame kėlinyje rungtynės buvo „uždarytos“ fiksuojant rezultatą 51 – 10, Tauragės SC komandos naudai.

Tauragės SC – Gaurės mokykla  51 : 10