Ketvirtajame ture dėmesį sukaustys "Roada" ir Žygaičių UAB "Aliumina" dvikova

Ketvirtajame ture dėmesį sukaustys "Roada" ir Žygaičių UAB "Aliumina" dvikova 26

"Roada" ekipa šiame sezone šventė tik vieną pergalę, tačiau verta paminėti, kad abu pralaimėjimai patirti prieš turnyrinės lentelės viršūnėje įsitaisiusias ekipas, tai "Rimkaus ūkis" bei ŽŪK "Lumpėnų Rambynas".

Žygaitiškiai savo sąskaitoje turi dvi pergales bei patyrę vieną pralaimėjimą dramatiškose rungtynėse, kuomet buvo nusileist minimaliu rezultatu prieš lumpėniškius.

Abiejų ekipų lyderiai pagal naudingumo balus renka labai panašius skaičius: D.Girskis (Roada) per tris susitikimus fiksuoja po 27 eff, o žygaitiškis v.Klumbys po 27.3 eff.
Pagal pelnomus taškus  "Roada" ekipoje nepralenkiamas taip pat ekipos lyderis D.Girskis, pastarasis renka net po 23.7 taško, o Žygaičiai UAB "Aliumina" ekipoje daugiausiai taškų per saistus tris susitikimus renka M.Juška - 21.3 taško.
Pagal atkovotus kamuolius geriausius rezultatus abiejose ekipose fiksuoja G.Kybartas (Roada) - 16 ak, ir V.Klumbys (Žygaičiai UAB "Aliumina") - 9.7 ak.

Komandinėje statistikoje daugumoje grafų pranašesni atrodo Žygaičiai UAB "Aliumina" krepšininkai : renka daugiau taškų 81,3 prieš 70,3; atlieka daugiau rezultatyvių perdavimų - 15,7 prieš 7; geriau meta dvitaškius - 57,5% prieš 44,4%; geriau atakuoja nuo trita6kio linijos - 31.6% prieš 26%; ir didžiausias skirtumas jaučiamas pagal renkamus naudingumo balus - 87 prieš 55,3.
"Roada" ekipa tik mažiau klysta - 16,7 prieš 21; bei kiek taikliau meta nuo baudų linijos - 51% prieš 48,8%.

V.Klumbys (Žygaičiai UAB "Aliumina"): "Sunku komentuoti, kadangi varžovai panašaus stiliaus kaip ir mes, tai visi gali bėgti ir visi gali mesti.. Taip pat šį sekmadienį girdėjau jog turėtų pasirodyti po pertraukos G.Kybartas (kol kas žaidė tik vienose rungtynėse), su kuriuo komanda atrodo šiek tiek kitaip, kadangi jis su savo patirtimi įneša daug ramybės. Bet mes pažadame gerą kovą ir gerą nuotaiką ant suolelio ir ne tik.."

"Roada" ekipos trenerio A.Jankevičiaus komentaras: "Mes gerbiame visus varžovus. Ir rytdienos rungtynėse mūsų laukia stiprus varžovas. Todėl turime nusiteikti rimtai kovai visas 40min. Jei gerai ginsimės ir puolime išnaudosime mūsų žaidėjų stipriąsias puses, tada galime tikėtis pergalės."


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti