Gruodžio 18-19d. įvyks "Atgimimo" taurės finalinis ketvertas

Gruodžio 18-19d. įvyks "Atgimimo" taurės finalinis ketvertas 36

Po vakar pasibaigusio ketvirtfinalio etapo paaiškėjo, kad pusfinalyje „Rimkaus ūkis“ susikaus pieš „Roada“ krepšininkus, o lumpėniškiai egzaminuos „Kario“ ekipą.

Pirmosios poros dalyviai šiais metais jau buvo susitikę, tuomet „Rimkaus ūkis“ ketvirtajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir šventė pergalę 9 taškų skirtumu. Verta paminėti, kad tose rungtynėse nežaidė vienas iš lygos naudingiausių žaidėjų G.Kybartas, o žaidžiant jam „Roada“ dar šiame sezone nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Taigi laukia labai įdomus pirmasis pusfinalio susitikimas.

Antrajame pusfinalyje susitiks tiesiog įspūdingą formą šiame sezone demonstruojanti ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ komanda ir kariškiai, kurie dar tik ieško savojo žaidimo. Šios ekipos taip pat buvo susitikusios šiame sezone ir tuomet lumpėniškiai tiesiog be gailesčio pervažiavo savo varžovus fiksuodami didžiausią šio sezono persvarą, net 87 taškais. Žvelgiant į žaidimo lygį ir kokybę tikėtis didesnės intrigos šitame pusfinalyje sunku, bet tikimės, kad kariškiai bus padarę išvadas ir atiduos visas jėgas kovojant prieš favoritais laikomą ekipą.


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti