Gražiausia sezono ataka, triuškinami dėjimai ir šilališkių revanšas

Gražiausia sezono ataka, triuškinami dėjimai ir šilališkių revanšas 81

Šilalėje vykusiame ture šiandien susitiko jau šiame sezone po sykį žaidusios tarpusavyje koamndos. Šiališkiai ne tik iškovojo dvi pergales namuose, tačiau vienoje iš jų pasiekė saldų revanšą už pirmajame ture patirtą pralaimėjimą. Tauragiškiai dar sykį įveikė skaudviliškius, o pastarieji šiame sezone lieka be pergalių.
Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Pirmose rungtynėse susitiko šeimininkai ir svečiai iš Skaudvilės. Pastarieji šiandien vertėsi be savo ekipos lyderio S. Buivydo.
Šilališkiai nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą ir neilgai trukus įgijo dviženklį pranašumą. Antrąjį kėlinį vainikavo gražiausia sezono ataką  kurią sukūrė S. Gaudėšiaus gimnazijos mokiniai. Šios atakos smaigalyje atsidūręs K. Taroza galingai sugrūdo savo komandos draugo asistuotą perdavimą nuo lentos. Šeimininkai po dviejų kėlinių jau turėjo triuškinamą 20 taškų persvarą, kurią antroje rungtynių pusėje tik didino. Rungtynės baigėsi šilališkių pergale rezultatu 90 – 54.
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija – Skaudvilės gimnazija  90 : 54 (27:14, 19:12, 30:20, 14:8)
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija: E. Petkus 19, J. Drukteinis 16, K. Taroza 11;
Skaudvilės gimnazija: R. Vaičekauskas 27, R. Gužauskas 14;

Antrose rungtynėse skaudviliškiai priėmė Tauragės „Versmės“ gimnazijos krepšininkų iššūkį. Šiose rungtynėse ir vėl skaudviluiškiai greitai pasiekė dviženklį deficitą iš kuriuo niekaip nepavyko išlipti. Nors R. Vaičekauskas  pelnė rekordinį taškų skaičių šiame sezone (37), tačiau to nepakako, kad jo tempiami skaudviliškiai mestų rimtesnį iššūkį tauragiškiams. Pastarieji antrą kart šiame sezone įveikia savo varžovus rezultatu 76 – 54.
Skaudvilės gimnazija - Tauragės „Versmės“ gimnazija 54 : 76 (11:28, 12:14, 12:20, 19:14)
Skaudvilės gimnazija:
R. Vaičekauskas 37, R. Šimkus 6;
Tauragės „Versmės“ gimnazija: L. Beitas ir A. Šadauskas po 15, M. Baziliauskas 10

Paskutinėse dienos rungtynėse susitiko revanšo norintys šilališkiai ir tauragiškiai. Pastarieji pirmose tarpusavio rungtynėse buvo pasiekę sunkią pergalę.
Nuo pirmų minučių aikštelėje užvirė kova dėl kiekvieno centimetro. Nors šeimininkai jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidę tauragiškiai sugražino intrigą šiose rungtynėse ( 21:17). Tačiau šia sugražintą intrigą dar antrajame kėlinyje panaikino S. Gaudėšiaus gimnazijos mokiniai, kurie į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 21 taško persvarą.
Antroje rungtynių pusėje šilališkiai nemažino ir toliau išlaikė susikrautą pranašumą, Ketvirtajame kėlinyje A. Jonikas galingai sugrūdo kamuolį į varžovų krepšį, tačiau tai buvo viskas ką pavyko sukurti tauragiškiams. Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija pasiekė saldų revanšą prieš savo varžovus rezultatu 72 – 54.
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija - Tauragės „Versmės“ gimnazija  72 : 54 (21:17, 23:7, 18:15, 10:16)