9-12 klasių turnyras: svetingi tauragiškiai ir dviguba šilališkių pergalė

9-12 klasių turnyras: svetingi tauragiškiai ir dviguba šilališkių pergalė 79

Antrajame 9-12 klasių krepšinio turnyre susitiko Šilalės, Jurbarko ir Tauragės „Žalgirių“ gimnazijos. Puikiai šiame ture žaidę šilališkiai iškovojo dvi pergales, jurbarkiškiai laimėjo vienerias rungtynes, o tauragiškiai liko be pergalių.
Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Rungtynės „Žalgirių“ ir S. Gaudėšiaus gimnazijų prasidėjo aukšta nata. Šilališkiai puikiai skirstę kamuolį jau po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje žaidimą stabilizavę žalgiriečiai neleido savo varžovams didinti pranašumo ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami tą patį 8 taškų deficitą.
Antroje rungtynių dalyje svečiai iš Šilalės įmušė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti nuo savo varžovų, o galutinį tašką padėjo ketvirtajame kėlinyje jį laimėdami rezultatu 27 – 11. Rungtynės baigėsi rezultatu 86 – 54.
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija: V. Grikšas 23, J. Druktenis 15, E. Petkus 12, K. Sedeikis 10;
Tauragės „Žalgirių“ gimnazija: D. Jonikas 22, O. Žylius 10;

Antrose dienos rungtynėse susitiko jurbarkiškiai prieš šilališkius. Pirmąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę S. Gaudėšiaus gimnazijos krepšininkai susikrovė užtikrintą 23 taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje jurbarkiškiai sugebėjo kiek apmažinti savo ekipos deficitą, tačiau to nepakako, kad sugrąžintų intrigą į šias rungtynes. Šilališkiai švenčia užtikrintą pergalę rezultatu 78 – 61.
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija: E. Petkus 25, J. Drukteinis 23, K. Sedeikis 10;
Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazija: G. Kavaliauskas 21, T. Januška 8;

Paskutinėse dienos rungtynėse užvirė be kompromisė kova iki pat rungtynių galą. Lemiamu tapo ketvirtasis kėlinys, kurį jurbarkiškiai laimėjo rezultatu 20 – 14.
Dramatiškose rungtynes Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazijos auklėtiniai švenčia pergalę rezultatu 69 – 61.
Tauragės „Žalgirių“ gimnazija: D. Jonikas 18, O. Žylius 15, P. Šimašius 8;
Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazija: A. Saulėnas 17, V. Kasperevičius 14, A. Karčiauskas 13, T. Vyturys 11;

Nuotraukų albumas:  (20+) Nuotraukos iš... - Sekmadienio krepšinio lyga Fortūnos taurei laimėti | Facebook