5-8 klasių turnyro starte dviguba mažvydiečių šventė

5-8 klasių turnyro starte dviguba mažvydiečių šventė 78

Vakar prasidėjo 5-8 klasių krepšinio turnyras kuriame susitiko Tauragės „Šaltinio“ ir „Mažvydo“ progimnazijos bei Pagėgių meno ir sporto mokykla. Pirmajame ture dvigubą pergalę šventė debiutantai „Mažvydo“ progimnazijos krepšininkai, „Šaltinio“ progimnaziją iškovojo vieną pergalę, o pagėgiškiai iš šio turo grįžo tuščiomis.

Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Turas prasidėjo miesto derbiu, kuriame susitiko mokyklos, kurias vieną nuo kitos skiria vos nepilnas kilometras.
Nuo pirmųjų minučių užvirus aršiai kovai, „Šaltinio“ progimnazijos krepšininkai, vedini taiklių tolimų metimų, po dviejų kėlinių pirmavo per vieną taiklų metimą (24 : 22).
Antroje rungtynių pusėje „Mažvydo“ progimnazija savo varžovus surakino geležinėje gynyboje ir per du kėlinius leido pelnyti vos 6 taškus. Tai lėmė mažvydiečių pergalę rezultatu 36 – 30.

Tauragės „Šaltinio“ progimnazija – Tauragės „Mažvydo“ progimnazija 30 – 36 (15:12; 9:10; 4:7; 2:7)

Antrose rungtynės „Mažvydo“ progimnazijos laukė pagėgiškių išbandymas.
Nuo pirmųjų minučių į priekį iššovę tauragiškiai kiekviename kėlinyje didino savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 58 – 36.

Tauragės „Mažvydo“ progimnazija – Pagėgių meno ir sporto mokykla 58 – 36 (17:12; 13:5; 16:13; 12:6)

Paskutinėse turo rungtynėse pagėgiškiai susitiko su „Šaltinio“ progimnazijos atstovais.
Tauragiškiai jau pirmajame kėlinyje nokautavo savo varžovus, kuomet laimėjo kėlinį rezultatu 28 – 5. Po šio patirto šoko Pagėgių meno ir sporto mokyklos mokiniams niekaip nepavyko atsigauti bei teko patirti triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 33 – 86.

Tauragės „Šaltinio“ progimnazija - Pagėgių meno ir sporto mokykla 86 – 33 (28:5; 16:10; 29:9; 13:9)