5-8 klasių krepšinio turnyre užtikrintos jaunųjų sporto centro auklėtinių pergalės 80

Šiandien Modulio sporto salėje susitiko Tauragės sporto centro, Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų auklėtiniai. Šiame ture puikiai žaisti sekėsi jauniesiems, 2010 metų gimimo, sporto centro auklėtiniams. Pastarieji šventė dvi pergales. Vieną pergalę permainingoje kovoje įveikę žygaitiškius pasiekė R. Paulausko treniruojami skaudviliškiai.
Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Pirmąsias dienos rungtynes užtikrintai pradėjo tauragiškiai. Pastarieji jau pirmajame kėlinyje į duobę pasiuntė savo varžovus iš Žygaičių laimėdami kėlinį rezultatu 14 – 2. Antrajame kėlinyje žygaitiškiams taškus rinkti sekėsi kur kas geriau, tačiau tai nepadėjo priartėti prie savo varžovų. Tauragės SC 2010 komanda po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 31 – 10.
Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė ir jaunieji tauragiškiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 57 – 25.
Tauragės SC 2010 – Žygaičių gimnazija   57 : 25 (14:2, 17:8, 14:13, 12:2)

Antrose dienos rungtynėse tauragiškių laukė Skaudvilės gimnazijos auklėtinių išbandymas. Pirmąją rungtynių dalį užtikrintai sužaidę Tauragės SC 2010 komandos žaidėjai susikrovė saugų 25 taškų pranašumą.
Trečiąjį kėlinį į nokdauną pasiuntę savo varžovai pasiekė antrąją dienos pergalę rezultatu 78 – 32.
Tauragės SC 2010 – Skaudvilės gimnazija  78 : 32 (17:7, 25:10, 22:3, 14:12)

Paskutinėse dienos rungtynėse užvirė kova tarp R. Ramanausko vadovaujamų Žygaičių gimnazijos auklėtinių ir R. Paulausko vadovaujamų Skaudvilės gimnazijos mokinių.
Žygaitiškiai pirmąjį kėlinį, vedini komandinio žaidimo, sugebėjo laimėti rezultatu 13 – 10. Tačiau pirmosios pusės herojumi tapo skaudviliškis K. Jocius, pastarasis pelnė 14 taškų bei leido savo komandai turėti minimalų pranašumą.
Antroje rungtynių pusėje komandos toliau kovojo dėl kiekvieno kamuolio, tačiau tai vos sėkmingiau sekėsi daryti skaudviliškiams. Pastarieji po įtemtos kovos iškovoja pirmąją sezono pergalę rezultatu 39 – 32.
Skaudvilės gimnazija – Žygaičių gimnazija   39 : 32 (10:13, 10:6, 9:5, 10:8)