Naudingiausiu SKL pirmojo turo žaidėju pripažintas L.Stonkus

Naudingiausiu SKL pirmojo turo žaidėju pripažintas L.Stonkus 8

Pirmojo turo naudingiausiu žaidėju pripažintas fortūniškis L.Stonkus. Pastarasis savo debiutinėse rungtynėse fiksavo labiau nei įspūdingus statistinius rodiklius: 35 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 6 išprovokotos pražangos bei 42 naudingumo balai. Jo vedama komanda sezono starte iškovojo pergalę rezultatu 75 : 62 prieš "Roada" ekipą.

Prasidėjus rungtynėms bei salėje susirinkusiems žiūrovams matant kaip užtikrintai joje jaučiasi lygos debiutantas, visi nustemba bei pradeda tarpusavyje kalbėtis iš kur tokius puikius fizinius duomenis ir gebėjimus turintis žaidėjas pasirodė pirmenybėse. 
Tik vėliau paaiškėja, kad tai Amerikoje studijavęs bei savo įgudžius tobulinęs šilutiškis L.Stonkus. Dėl susidariusios situacijos pasaulyje jam teko pristabdyti savo kelionę svetur bei sugrįžti į tėvynę.
Laurynas paklaustas ar pats tikėjosi tokio savo pasirodymo debiutinėse rungtynėse atsakė kukliai: "Nesitikėjau iš tikrųjų nieko, nes buvau naujas žaidėjas. Nebuvau tikras, kaip komanda bus susižaidusi, koks mano statusas bus, kaip kartu visi žaisime. Sekėsi gerai tikrai, svarbiausia iškovota pergalė. Tikiuosi, taip pat ir toliau eis".
Atrodo, kad pačio pasirodymas turėjo viršyti ne tik savo, bet ir komandos bei sirgalių lūkesčius.
Kalbant apie komandos tikslus šiame sezone Laurynas patikslino, kad komandos tikslai patys aukčiausi: "Bandysime kovoti iki galo ir sezono gale kelti taurę į viršų".

 


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti