Fenomenalus L.Stonkaus debiutas pažymėtas "Fortūnos" pergale prieš "Roada"

Fenomenalus L.Stonkaus debiutas pažymėtas "Fortūnos" pergale prieš "Roada" 3

Rungtynės, kaip ir buvo galima tikėtis centrinėje savaitės dvikovoje, prasidėjo atkaklia kova. Sužaidus lygiai pusę kėlinio po G.Remeikio taiklaus dvitaškio metimo "Fortūna" buvo įgijusi minimalią persvarą 13-12.  Tačiau antrąją kėlinio dalį geriau pradėjo A.Skarbaliaus vedini "Roada" krepšininkai, po pastarojo taiklaus dvitaškio metimo "Roada" buvo įgijusi 7 taškų pranašumą, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidę fortūniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, 27-27.

Antrąjį kėlinį "Fortūna" pradeda spurtu 10-0, taip savo krepšį išlaikydamį "sausą" beveik penkias minutes. Po šalto dušo pabudusi "Roada" kėlinį pabaigė keturiais taškais be atsako, taip į ilgąją pertrauką leisdami išeiti komandoms esant rezultatui 40-35 "Fortūnos" ekipos naudai.

Trečiąjį kėlinį ir vėl geriau pradeda fortūniečiai spurtuodami 9-0 bei įgydami kolkas didžiausią persvarą šios dienos rungtynėse 49-37. Š.Mikelio pelnyti penki taškai iš eilės leidžia sumažinti "Roados" atsilikimą, tačiau tuomet gražiausią rungtynių epizodą galingu dėjimu sukuria L.Stonkus ir to įkvėpti "raudonieji" vėl susigrąžina 12 taškų pranašumą. Kuris išsilaiko iki pat trečiojo kėlinio pabaigos, 59-47.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, po taiklaus T.Juciaus tolimo metimo, "Roada" ekipa buvo sumažinusi atsilikimą iki keturių taškų, 60-64, tačiau kėlinį dar vienu spurtu 11-2 baigia fortūniečiai, taip įtvirtindami šiandienos pergalę rezultatu 75 - 62.

"Fortūna": L.Stonkus 35 (9 ak, 42 eff), T.Rušas 14 (12 ak), R.Druktenis 11 (12 ak);
"Roada": M.Tinginys 23, T.Jucius 9, Š.Mikelis 7;


‹ atgal
svetainiu kurimas Tauragės krepšinio lyga © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti