Tauragės regiono 5-8 klasių etape, surengtame Skaudvilėje, sėkme šypsojosi batakiškiams 61

Pirmosios rungtynėse kuriose susitiko dvi Skaudvilės gimnazijos ir Skaudvilės gimnazijos Batakių skyriaus mokiniai. Rungtynes geriau pradėję šeimininkai pirmavo rezultatu 8 – 2,  tačiau tuomet pralaimėjo sausą atkarpą 18 – 2, taip perleisdami rungtynių kontrolę į batakiškių rankas. Antroje rungtynių dalyje skaudviliškiai stabilizavo padėtį, tačiau pergalės prieš savo oponentus pasiekti nepavyko. Batakiškiai švenčia pergalę rezultatu 33 – 28.

Skaudvilės gimnazija – Skaudvilės gimnazijos Batakių skyrius  28 : 33 (8:13; 7:7; 8:7; 5:6)

Rungtynėse kuriose susitiko šeimininkai prieš svečius iš Žygaičių, kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kurį skaudviliškiai laimėjo rezultatu 7 – 6. Antrajame kėlinyje dominavo žygaitiškiai. Pastarieji, nors ir atvykę be savo lyderių, laimėjo kėlinį rezultatu 22 – 4, taip nulepdami rungtynių baigtį. Žygaičių gimnazijos atstovai švenčia pergalę rezultatu 53 – 25.

Skaudvilės gimnazija – Žygaičių gimnazija   25 : 53  (6:7; 4:22; 2:11; 12:13)

Trečiose dienos rungtynėse susitiko batakiškiai prieš Tauragės SC komandą. Pastarieji į Skaudvilę, dėl komandos žaidėjus užklupusių ligų, atvyko vos penkiese, o batakiškiai su dideliu noru atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmosiose rungtynėse. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 8 -6, baigėsi batakiškių naudai. Antrajame kėlinyje batakiškiai, gausiai palaikomi vietos sirgalių, įmušė aukštesnę pavarą. Pastarieji tą kėlinį laimi rezultatu 21 – 4. Toksai galingai sužaistas kėlinys ir nulėmė rungtynių baigtį. Batakiškiai pasiekė revanšą prieš savo varžovus rezultatu 58 – 20.

Skaudvilės gimnazijos Batakių skyrius  - Tauragės SC  58 : 20 (8:6; 21:4; 13:4; 16:6)