Startavo 9 - 12 klasių krepšinio turnyras

Startavo 9 - 12 klasių krepšinio turnyras 76

Skaudvilėje startavo 9-12 klasių moksleivių krepšinio turnyras, kur pirmajame ture susirungė Skaudvilės, Šilalės S. Gaudėšiaus ir Tauragės „Versmės“ gimnazijos.
Projektas ,,Aktyvus gyvenimo būdas - kelias link sveikesnio, kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Atidarymo rungtynėse susitiko šeimininkų ir Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijos moksleiviai.
Nuo pirmųjų minučių savo pranašumą įrodinėti pradėję šilališkiai jau po pirmojo kėlinio įgijo 20 taškų pranašumą (34 – 14).
Toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė ir svečiai iš Šilalės atidarymo rungtynėse šventė užtikrintą pergalę rezultatu 95 – 56.

Skaudvilės gimnazija: S. Buivydas 34, R. Vaičekauskas 17;
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija: J. Drukteinis 31, N. Venckaitis 14, K. Sedeikis 13, K. Taroza 10;

Antrose rungtynėse, kuriose susitiko Tauragės „Versmės“ gimnazijos ir Šilalės moksleiviai, užvirė kova iki paskutinių sekundžių.
Per pirmąją rungtynių dalį net 9 tritaškius metimus pataikę tauragiškiai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 11 taškų skirtumu (42 – 31).
Trečiajame kėlinyje aukštesnę pavarą įmušę šilališkiai sugebėjo ne tik panaikinti, tačiau į lemiamą ketvirtį išeiti būnant priekyje 3 taškais.
Paskutiniame ketvirtyje užvirė tikra kova, kuri tęsėsi iki paskaitinių sekundžių. Tačiau rungtynių pabaiga susiklostė palankiau tauragiškiams, kurie ir šventė pergalę minimaliu rezultatu 71 – 70.

Tauragės „Versmės“ gimnazija: A. Jonikas 25, L. Beitas 19, O. Jonkarys 8;
Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija: J. Drukteinis 19, K. Sedeikis 14, K. Taroza 12, O. Venckaitis 10;

Paskutinėse dienos rungtynėse į aikštę sugrįžo skaudviliškiai, kur susikovė su „Versmės“ gimnazijos atstovais.
Pirmąjį kėlinį puikiai sužaidę šeimininkai susikrovė 11 taškų pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje svečiai iš Tauragės atstatė pusiausvyrą šiose rungtynėse.
Trečiajame kėlinyje savo šou surengė versmiškių komandos atstovas L. Beitas pelnęs 13 taškų, taip leisdamas savo komandai išeitį po trijų kėlinių būnant priekyje rezultatu 54 – 48.
Paskutiniame ketvirtyje vaizdas kardinaliai nepasikeitė ir „Versmės“ gimnazijos atstovai įsirašė antrąją pergalę rezultatu 64 – 56.

Skaudvilės gimnazija: S. Buivydas 22, R. Vaičekauskas 19, A. Mockus 9;
Tauragės „Versmės“ gimnazija: L. Beitas 33, A. Jonikas 15, A. Šadauskas 7;